شما درحال مشاهده نسخه آزمایشی سایت هستید

کاهن معبد جینجا بیست هزار تایی شد

کاهن معبد جینجا بیست ‌هزارتایی شد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات امیرکبیر، «کاهن معبد جینجا» آخرین اثر منتشرشده از وحید ‌یامین‌پوردر کمتر از پنج‌ماه به چاپ بیستم رسید.
این اثر که ابتدای زمستان سال گذشته روانۀ بازار شد، با استقبال مخاطبان مواجه شده و به پرفروش‌ترین کتاب‌ انتشارات امیرکبیر در سال گذشته و در نمایشگاه مجازی کتاب تهران بدل گشت. این کتاب شرحی کوتاه از سفر وحید یامین‌پور به سرزمین سامورایی‌ها در سال 1395 است. در این سفر یامین‌پور به دعوت دولت ژاپن به همراه جمعی از هنرمندان، فعالان فرهنگی، ایثارگران و… برای بازدید از موزۀ صلح ژاپن به مناسبت سالگرد بمباران هیروشیما و ناکازاکی به ژاپن سفر می‌کند. در جریان این سفر اما نویسنده با پیچیدگی‌های فرهنگی، سرعت بالای زندگی در ژاپن، غذاهای عجیب و غریب، مکان‌هایی شگفت‌انگیز و گاه مرموز مواجه می‌شود که همۀ آن‌ها را با بیانی گاه طنزآمیز برای مخاطب بازگو می‌کند تا از این دریچه خوانندگان «کاهن معبد جینجا» نیز با آنچه که او تجربه در این سفر تجربه کرده است همراه شوند.
در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «بعضی از رفقا به طنز افتاده‌اند که دیگر ز این سوال‌های سخت نپرسید، نکند این هیباکوشای ۹۰ ساله که تشعشعات بمب اتمی را تاب آورده به خاطر سوال‌های ما آسیب ببیند. هیباکوشا ادامه می‌دهد: ما بمب اتم را دوست داریم چون این بمب اتم بود که به جنگ خاتمه داد! نمی‌دانم دقیقا چه چیزی باعث شد هیباکوشا لحنش را عوض کند و چنین اعترافی بکند! انگار او با این جمله احساس و درک اصلی مردمش را بازگو می‌‎کند!»

 

کاهن معبد جینجا را از اینجا تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
خانه
فروشگاه
حساب کاربری من
0 موارد محصول