تاحالا یه فانوس دریایی دیده اید؟

 فانوس دریایی راه را برای کاپیتان ها زمانی که هوا مساعد نیست و دید کافی وجود ندارد روشن می کند. یعنی بهشان نشان میدهد کجا بروند و به قول امروزیها از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری می کند!

وقتی تصمیم میگیرید به نمایشگاه کتاب بروید، شرایط تقریبا همینطوری است، نمایشگاه کتاب به خودی خود جذاب است؛ محلی پر از کتاب با موضوعات مختلف با جذابیت های بصری بالا، گشت و گذار بین غرفه ها خودش به تنهایی لذت بخش است اما وسط این تجربه لذت بخش، سختی هایی هم وجود دارد از بودجه بگیر تا زمان و خستگی و ناآشنایی با غرفه ها و تعدد بالای عناوین کتاب ها… 

شاید تعیین کننده ترین بخش این قسمت، بودجه باشد، بودجه همه ما محدود است و طبق نظر کارشناسان در حوزه مدیریت مالی قبل از ورود به هر نمایشگاهی هوشمندانه تر این است که به طور تقریبی بدانیم چه چیزی می خواهیم و از قبل برای اولویت بندی خواسته هایمان برنامه ریزی کنیم!

حالا فرض کنید یک لیست تقریبی مختص به شما وجود داشته باشد که مثل همان فانوس دریایی به نشان کردن قصدتتان کمک کند:

امیرکبیر امسال همین قصد را دارد؛ میخواهد با کمپن «کتابت را بنشان » به شما کمک کند تا از اتلاف وقت و هزینه شما در نمایشگاه کتاب جلوگیری شود!

ما اینجاییم تا با کمک شما فهرستی از کتاب هایی که طبق سلیقه و نیازتان هست را تهیه کنیم.

اولین قدم پر کردن پرسشنامه است بعد از آن با ارزیابی کارشناس های موسسه فهرست شما آماده است و به پست الکترونیکی تان ارسال میشود البته به همراه اسامی پرفروش های کتاب سال.

راستی اگر دلتان هم بخواهد می توانید این لیست را از انتشارات امیرکبیر تهیه کنید به این شکل که به ما ایمیل بزنید و فرم درخواست را پر می کنید ما هم کتاب ها را با یک بسته بندی و هدیه ویژه در زمان نمایشگاه به شما تحویل می دهیم؛ حتی اگر حمل و نقلش هم برایتان سخت باشد ما با ارسال رایگان آن را می فرستیم.

همین حالا کتابت را بنشان.